Vyrazte do Řecka! Zn. levně

Lucie,

Řecké ostrovy jsou právem jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou. Vyražte za sluncem, šnorchlujte v křišťálově čistém moři a odpočívejte u bazénu ve stínu olivovníků.

Upíjejte studený drink v taverně na modro-bílém Santorini nebo se lodí zajeďte podívat na nejznámější ztroskotanou pašeráckou loď na Zakynthosu. Řecké ostrovy nabízejí spoustu možností.


Žijte si jako králové za lidovou cenu

Elounda Krini | Kréta

V malebném přístavu na severovýchodním pobřeží největšího řeckého ostrova, jen hodinu jízdy od letiště v Heraklionu, najdete okouzlující Mirabellský záliv. Křišťálově čisté moře, písečné pláže s pozvolným vstupem, spousta zeleně nabízející odpočinek ve stínu.


Úchvatný hotel u pláže s černým pískem

Sigalas | Santorini

Vulkanický ostrov Santorini je známý pro typicky řeckou architekturu. Budete se tu cítit jako v pohádce mezi domečky s bílou fasádou, modrými kopulovitými střechami, tavernami a azurovým mořem.


Levný rodinný hotel uprostřed piniového háje

Koukounaria | Zakynthos

Zakynthos – nejzelenější řecký ostrov s romantickými zátokami a tyrkysovým mořem, který znáte pravděpodobně díky pláži Navagio. Právě zde ztroskotala pašerácká loď, jejíž vrak zde stále leží na bílém písku.


Cenově dostupné apartmány na řeckém ostrově slunce

Rhodos je ostrov plný krásných ibišků a prosluněných dní, také mu proto bývá přezdíváno ostrov slunce. V oblíbeném letovisku Faliraki najdete veškerou zábavu a také krásnou širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře.


Oáza klidu na Korfu – levné apartmány

Smaragdový ostrov Korfu je obklopen krásným tyrkysovým mořem a jeho pobřeží lemují čisté písečné a oblázkové pláže. V oblíbené destinaci na severozápadním pobřeží ostrova, obklopeny olivovníky, shlíží na Jónské moře Voula Apartments – skutečná oáza klidu.


Inspirujte se dalšími destinacemi, kde vás po celý den budou provázet sluneční paprsky a šumění moře.