Vyražte do Řecka! Zn. levně

Lucie,

 

Řecké ostrovy jsou právem jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou. Vyražte za sluncem, šnorchlujte v křišťálově čistém moři a odpočívejte u bazénu ve stínu olivovníků.

Upíjejte studený drink v taverně na modro-bílém Santorini nebo se lodí zajeďte podívat na nejznámější ztroskotanou pašeráckou loď na Zakynthosu. Řecké ostrovy nabízejí spoustu možností.

 

Elounda Krini, Kréta

V malebném přístavu na severovýchodním pobřeží největšího řeckého ostrova, jen hodinu jízdy od letiště v Heraklionu, najdete okouzlující Mirabellský záliv. Křišťálově čisté moře, písečné pláže s pozvolným vstupem, spousta zeleně nabízející odpočinek ve stínu.

Sigalas, Santorini

Vulkanický ostrov Santorini je známý pro typicky řeckou architekturu. Budete se tu cítit jako v pohádce mezi domečky s bílou fasádou, modrými kopulovitými střechami, tavernami a azurovým mořem.

Koukounaria, Zakynthos

Zakynthos – nejzelenější řecký ostrov s romantickými zátokami a tyrkysovým mořem, který znáte pravděpodobně díky pláži Navagio. Právě zde ztroskotala pašerácká loď, jejíž vrak zde stále leží na bílém písku.

Hillside Studios & Apartments, Rhodos

Rhodos je ostrov plný krásných ibišků a prosluněných dní, také mu proto bývá přezdíváno ostrov slunce. V oblíbeném letovisku Faliraki najdete veškerou zábavu a také krásnou širokou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře.

Voula Apartments, Korfu

Smaragdový ostrov Korfu je obklopen krásným tyrkysovým mořem a jeho pobřeží lemují čisté písečné a oblázkové pláže. V oblíbené destinaci na severozápadním pobřeží ostrova, obklopeny olivovníky, shlíží na Jónské moře Voula Apartments – skutečná oáza klidu.