Sedm úžasných pokojů pro vaši vánoční dovolenou

Redakce,

Kolik let už si říkáte, že musíte Vánoce strávit na dovolené, v pěkném hotelu, kde se o vás postarají? Teď přišla ta správná chvíle. Splňte si své sny a vydejte se na dovolenou plnou vánočních světýlek, jasu a vřelých přijetí.


Sedm návrhů pro vaši vánoční dovolenou v Evropě


Vánoce ve Vysokých Tatrách

Vánoce a lyžování? Splňte si svůj vánoční sen a užijte si Vánoce na sněhu! Vysoké Tatry nabízejí upravené sjezdovky, běžkařské tratě a další zábavu v bílé pokrývce. Podívejte se na náš výběr hotelů s wellness v Tatrách a řekněte si „Veselé Vianoce“ třeba ve vířivce s výhledem na zasněžené kopečky. Řekněte ano Vánocům na sněhu – zde najdete ubytování ve Vysokých Tatrách.

Hotel u Štrbského Plesa

Ukázat ceny

Hotel Fis nabízí po dlouhém dni stráveném na lyžích kýžený odpočinek. Ve wellness centru se zregenerujte ve finské či parní sauně, tělo uvolněte ve vířivce či během masáže. Máte-li doma pejska, vemte ho s sebou – ve vybraných typech pokojů může zůstat během Vánoc s vámi.


Vánoce v Praze

Chtěli byste o Vánocích okusit něco jiného, něco magičtějšího? Zkuste výlet do Prahy. Naše hlavní město vás přenese do jiného světa, ve kterém na vás čeká za každým rohem jiná pohádka. Pokud bydlíte v Praze, zkuste ji o letošních Vánocích znovu objevit – zapomeňte na vánoční shon, úklid domácnosti a schovejte se v hotelu na druhém konci Prahy.

Chcete se ubytovat v tomto městě a vychutnat si jeho středověký šarm, který ještě více umocní duch Vánoc? Chcete-li zažít opravdové kouzlo Vánoc, klikněte sem a vyberte si perfektní hotel v Praze. Veselé Vánoce!

Pohádkové ubytování v Praze

Ukázat ceny

Hotel Miss Sophie’s doporučujeme pro všechny vaše pobyty v Praze. Tento butikový hotel najdete v kompletně zmodernizované budově z 19. století v části města, která je plná života, obchodů a restaurací. Všechny hlavní památky budete mít na dosah ruky.


Vánoce v Londýně

Londýn je o Vánocích obzvlášť kouzelný. Ozdoby a sváteční osvětlení jsou všude – v obchodech, na obchodních třídách, v hospodách, a dokonce i v metru. Budete si připadat jako v kouzelné pohádce a přát si, aby vaše dovolená trvala věčně. V Londýně je hotel opravdu pro každého – podívejte se na náš výběr.

Klikněte sem a objevte kouzlo Vánoc v Londýně – v hotelu podle vašich představ. Merry Christmas!

Hledáte cenově dostupné ubytování v Londýně?

Postel s novinami v hotelu RE Shoreditch v Londýně pro vánoční dovolenou

Ukázat ceny

Prohlédněte si čtyřhvězdičkový hotel RE London Shoreditch. Nachází se jen pár kroků od pestrého pouličního umění, gastropubů, barů a restaurací ve čtvrti Shoreditch. Je situován nedaleko od centra, a proto je skvělým výchozím bodem k průzkumu celého města. Skvělá cenová nabídka pro čas Vánoc!


Vánoce v Paříži

Kdo by nechtěl strávit Vánoce ve Městě světla? Pokud jste romantická duše a chcete se zamilovat do nových míst, zvolte Paříž a řekněte Joyeux Noël!  Klikněte sem a prohlédněte si všechny dostupné hotely v centru Paříže.

Klasické pařížské ubytování

Ukázat ceny

Díky své klasické kráse je hotel Monceau Wagram nejlepší volbou pro zasněné cestovatele, kteří si chtějí Paříž skutečně vychutnat. Jeho tlumené barvy, měkké závěsy a detailně propracované tapety dotváří romantickou atmosféru.


Vánoce v Římě

Věčné město je krásné po celý rok. Právě teď se ale obléká do třpytivého hávu a zve vás, abyste si užili jeho starobylý šarm ve spojení s kouzlem Vánoc. Podívejte se na náš výběr hotelů v Římě, které nabízejí čarokrásný výhled na město. Vánoce v Římě zařídíte jediným kliknutím sem a až bude rezervace hotelu hotová… Buon Natale!

Elegantní hotel nedaleko fontány di Trevi

Ukázat ceny

Hotel 87 EightySeven vás okouzlí unikátní atmosférou, ale také umístěním v srdci města. Zažijte čarovnou atmosféru při večerní procházce k fontáně di Trevi či Španělským schodům. Dřevěné podlahy, stěny v odstínech krémové a hnědé, pohodlná velká postel a fitness centrum pro případ, že si během Vánoc chcete dopřávat bez následků na vaši linii.


Vánoce v Amsterdamu

Amsterdam po celý rok patří k nejoblíbenějším cílům českých cestovatelů. Vyzdobené ulice, tisíce světýlek, která se zrcadlí na vodní hladině, loďky proplouvající kanály a proslulé vánoční trhy – díky tomu všemu je hlavní město Nizozemí během svátků ještě kouzelnější. Zažijte Vánoce v Amsterdamu – ubytování najdete zde.

Moderní ubytování v centru Amsterdamu

Ukázat ceny

Čtyřhvězdičkový hotel Zoku Amsterdam na vás díky svému vybavení a ideální poloze udělá dojem. K mnoha důvodům, proč si ho zamilujete, patří jeho elegantní vnitřní prostory, špičkové hodnocení a lahodné snídaně. A nebojte se, není mimo vaše cenové možnosti…


Vánoce v Budapešti

Náměstí, mosty, a dokonce i tramvaje jsou vyzdobeny vánočním osvětlením, které hlavnímu městu Maďarska dodává ještě více barev a jasu. Budova parlamentu Országház září na vodní hladině během Vánoc snad ještě více než obvykle. Řekněte o letošních Vánocích „Boldog karácsonyt“ z tepla lázní v Budapešti a zarezervujte si pokoj zde.

Autentický zážitek v Budapešti

Ukázat ceny

Doporučujeme krásný moderní apartmánový hotel Tatra 4 Studios, který najdete na ulici Tatra v budově z roku 1910. Pyšní se vnitřním dvorem a nezaměnitelnou atmosférou. Díky ubytování v centru to budete mít kousek ke všem kavárničkám i barům.


Už jste objevili kouzlo adventních trhů? Podívejte se na ty nejoblíbenější vánoční trhy.

Nebo byste raději objevili něco méně tradičního? Projděte si náš seznam nejzvláštnějších vánočních trhů – nebojte, pořád mají vánoční kouzlo!