Sexy hotely jako z “50 odstínů”

Lucie,

Asi znáte sérii Padesát odstínů, že? Dokážeme si představit, že po zhlédnutí filmů si hned nezačnete přestavovat byt, ani jste asi (zatím) nenarazila na pohledného milionáře s podobně vybavenou domácností. Proč si ale neokořenit vztah? Překvapte svou drahou polovičku na jeho narozeniny, Valentýna či jen tak spontánně příští víkend pobytem v sexy hotelu!

Červené koberce, fotografie s akty na stěnách či vana pro romantickou koupel ve dvou hned u postele. To vše a ještě mnohem více najdete v hotelech pro dospělé. Máme pro vás 6 neuvěřitelně sexy hotelů, kde se rozehrávají ty nejtajnější fantazie a dokonce i “50 odstínů” by se zde mohlo začít červenat. Načerpejte inspiraci v pokojích se zrcadli nad postelí i vybavením pro svůdný pole dance.


Sedmé nebe s taneční tyčí

★★★★ Seven Hotel | Paříž, Francie

Apartmá Lovez Vous Suite v sexy hotelu Seven v Paříži, Francie - inspirace 50 odstíny

Další „sexy” hotel najdeme opět v Paříži – tentokrát vedle Latinské čtvrti kousek od známé (a jedné z nejstarších ulic) Rue Mouffetard. Hotel Seven nabízí sedm unikátních apartmá. Jako v sedmém nebi si budete připadat v apartmá Eden s s postelí s bílými nebesy.

Ukázat ceny

Pokud byste chtěli zúročit hodiny pole dance, zkuste apartmán Kabaret s taneční tyčí. Pokud by to nestačilo, nabízí hotel za příplatek také Lovebox.


Luxus a 50 odstínů dekadence v 5* sexy hotelu

★★★★★ Crazy Bear Beaconsfield | Beaconsfield, Anglie

Pokoj s volně stojící kovovou vanou v sexy hotelu Crazy Bear Beaconsfield, Beaconsfield, Velká Británie - inspirace padesáti odstíny

Za 40 minut autem se dostanete z centra Londýna do hotelu Crazy Bear Beaconsfield. Budova hotelu pocházející z patnáctého století byla zachována, ale prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní si zde hosté mohou dopřávat luxusu, který by ohromil i Christiana Greye.

Pokoj s kovovou vanou v sexy hotelu Crazy Bear Beaconsfield, Beaconsfield, Velká Británie - inspirace padesáti odstíny

Ukázat ceny

Dekadentní tmavé pokoje se zlatými a červenými akcenty, disponující kovovou vanou a okázalými závěsy ve stylu viktoriánské éry, promění ve skutečnost vaše nejtajnější fantazie.


Sexy červená v asijském stylu

★★★★★ Buddha-Bar Hotel Prague | Praha

Apartmá Sangha v sexy hotelu Buddha-Bar Hotel Prague v Praze - inspirace 50 odstíny

Kdo by si pomyslel, že jen pár kroků od Staroměstského náměstí se skrývá butikový hotel překypující sexy atmosférou – Buddha-Bar Prague. Vaše smysly si podmaní jedinečný asijský design s koloniálním francouzským vlivem. V dekadentním luxusním apartmá Sangha budete mít k dispozici velkou černou postel z palisandru s typickým motivem draka i privátní bar s exkluzivním výběrem šampaňského.

Ukázat ceny

Dejte si třeba společnou koupel v unikátní hydromasážní vaně, odkud dokonce můžete sledovat filmy – televizní obrazovka je totiž zabudovaná v zrcadlové stěně hned naproti jacuzzi.


Sexy hotel v romantické Paříži

★★ Hotel Amour | Paříž, Francie

Neonový nápis sexy hotelu Amor v Paříži ve Francii - inspirace padesáti odstíny

Hotel Amour se nachází v centru romantické Paříže, a to jen 10 minut chůzí od známého kabaretu Mouline Rouge ve čtvrti Pigalle. Tématem tohoto butikového hotelu je láska a erotika a všechny předměty a nábytek pochází z 50. a 60. let. Chodba s čenými zdmi  vede do 20 pokojů, které byly navrženy význačnými umělci.

Pokoj v sexy hotelu Amor v Paříži ve Francii - inspirace padesáti odstíny

Ukázat ceny

Tento hotýlek najdete snadno – hledejte růžový neonový nápisu „Amour”. Na své si zde přijdou všechny vaše smysly – hotel je slavný také pro svou restauraci s krásnou zahrádkou s židlemi z padesátých let, kam se chodí najíst také sami Pařížané. Navíc se ve čtvrti Pigalle nachází kromě nočních podniků a sex shopů také Muzeum erotiky.


Budoir fotografie na památku vašeho sexy víkendu

★★★★ Hotel Pelirocco | Brighton, Velká Británie

Hotel Pelirocco v centru Brightonu nabízí 19 velice různorodých tematických pokojů, které budou odpovídat potřebám každého hosta. V některém se nachází oválná postel, jinde na čeká obrovské zrcadlo na stropě, v dalším pro změnu taneční tyč. Chcete-li soukromí, zamluvte si apartmá „Lovers Lair” s vlastním vstupem z ulice a vybavením pro pole dance.

Pokoj „Nooki” (vlevo) a pokoj „Pin-up Parlour” v sexy hotelu Pelirocco, Brighton, Velká Británie - inspirace 50 odstínyFotografie: Pokoj „Nooki” (vlevo) a pokoj „Pin-up Parlour”, hotel Pelirocco

Ukázat ceny

Vyzkoušet můžete také pokoje „Japanese Love Hotel” či „Pin-up Parlour” – ten druhý je kombinací hollywoodského glamouru s brightonským kýčem. V „Nooki” čeká inspirace v podobě sexy stolních her pro páry. Pokud chcete někoho překvapit, hotel nabízí profesionálního fotografa pro boudoir fotografie.


Padesát Sedm smrtelných hříchů

Hotel Vice Versa | Paříž, Francie

Pokoj "Chtíč" v Pokoj v sexy hotelu Vice Versa v Paříži ve Francii - inspirace padesáti odstínyFotografie: Pokoj „Chtíč”, Hotel Vice Versa

Znáte sedm smrtelných hříchů? Smilstvo, pýcha, lenost, nestřídmost… tak přesně takové názvy nesou také pokoje pařížského hotelu Vice Versa, kde každí patro je zasvěceno jinému hříchu. Nebojte, nečekají tu na vás tresty, ba naopak – každý pokoj je vytvořen tak, abyste si „hříchy” co nejvíce užili.

Ukázat ceny

Zrelaxujte po namáhavé prohlídce velkoměsta pod nebesky modrým stropem, kde všechny vaše starosti odnesou křídla motýlů (v pokoji „Lenost”). V růžovo-černém pokoji s fotografiemi aktů a ženskými siluatemi na zase ztratíte zábrany a dopřejete si opravdovou rozkoš. Všechny pokoje navrhla francouzská návrhářka luxusního spodního prádla Chantal Thomass.


S těmito sexy hotely už asi máte nápad na svůj příští výlet. Znáte další hotely pro dospělé, které jsou opravdu sexy? Ve kterém hotelu z našeho výběru byste chtěli „přespat”?

Hledáte spíše něco romantického? Zajeďte si na víkend do Berlína nebo prozkoumávejte společně Čechy – v hotelech v přírodě nedaleko Prahy.

Hlavní fotografie: zdroj Fotolia