Praha: wellness hotely, ve kterých si vaše tělo i mysl odpočinou

Lucie,

Wellness + úžasné město = perfektní dovolená. Spojte objevování Prahy s odpočinkem, který vám dopřejí pražské wellness hotely.

To, že Praha patří k nejatraktivnějším turistickým destinacím, je všeobecně známo, a důvodů, proč ji navštívit, je nepřeberně. Mnoho návštěvníků využívá toho, že Praha není až tak velká a mnoho krásných míst a nádherných památek objevují pěšky.

Praha zároveň nabízí také bohaté kulturní a sportovní vyžití, možnost procházek po parcích, zahradách či podél Vltavy. Je jasné, že po takto nabitém programu přijde vhod relaxace, kterou nabízejí pražské wellness hotely. Pokud si je zvolíte pro svůj pobyt v Praze, určitě nebudete litovat. Užijte si krás velkoměsta v kombinaci s odpočinkem!


Wellness hotel s bazénem se slanou vodou

Jedinečná poloha pětihvězdičkového hotelu InterContinental Prague v historickém jádru Prahy, na rohu luxusní nákupní zóny v Pařížské ulici, vám poskytne neobyčejné pohledy na „stověžatou“ Prahu, řeku Vltavu a řadu architektonických skvostů.


Luxusní wellness hotel s lázeňským centrem

Přímo v centru Prahy, pouhých 10 minut od Václavského náměstí, se nachází ve dvou budovách luxusní hotel s nádherným interiérem. V obou budovách je zdařile spojena historie se současností – objevíte zde neorenesanční palác s vysokými stropy z konce 19. století v kombinaci s moderní přístavbou z 21. století. Zdejší atmosféru podtrhují dřevo, lesklý mramor a elegantní štuky.


Pohádkový wellness hotel s římskými lázněmi

★★★★★ Alchymist Grand Hotel & Spa

Chcete bydlet v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Karlova mostu a cítit se jako na zámku? Pak vás zcela jistě uspokojí pětihvězdičkový butikový hotel Alchymist Grand Hotel & Spa. Hotel najdete v historické barokní budově Dům u Ježíška, který je na seznamu chráněných památek UNESCO. Pohádkové prostředí s nádherně zařízenými pokoji vás doslova očaruje.


Butikový wellness hotel pod Pražským hradem

★★★★★ Hotel Hoffmeister

V butikovém pětihvězdičkovém hotelu Hoffmeister si přijdou na své jak milovníci historie, tak příznivci skvělého jídla. Hotel se nachází přímo pod Pražským hradem a výzdoba jeho pokojů pochází z rukou řady známých českých umělců. Součástí hotelu je vynikající restaurace, která nabízí moderní zážitkovou kuchyni založenou na vysoké kvalitě surovin.


Bazén s panoramatickým výhledem na Prahu v 5* hotelu s wellness centrem

★★★★★ Corinthia Hotel Prague

Tento luxusní hotel najdete na vrcholu jednoho z pražských vrchů v těsné blízkosti známé historické památky Vyšehrad z 11. století, pouhé dvě stanice metrem od centra. Celodenní únava zcela zmizí po návštěvě zdejších denních lázní Apollo Day Spa, které kromě bohatých možností relaxace nabízejí v nejvyšším patře hotelu komfortně vybavený bazén s nádherným panoramatickým výhledem na město.


Designový wellness hotel v centru Prahy

★★★★ BoHo Prague Hotel

Luxusní designový Boho Prague Hotel se nachází v historickém centru Prahy, pouhých 600 metrů od Staroměstského náměstí a 500 metrů od Václavského náměstí. Díky své poloze je hotel ideální volbou pro všechny, kdo touží objevovat historii, obdivovat zdejší architekturu nebo pro ty, kdo touží po romantickém pobytu.

Hledáte wellness hotel jinde, než v Praze?