Itálie: krásné a cenově dostupné hotely u pláže

Lucie,

 

Itálie – to jsou krásné dlouhé pláže, křišťálově čisté moře a dny plné slunce. Právem patří mezi oblíbené destinace pro letní dovolenou. Vybrali jsme pro vás hotely v oblíbených italských destinacích, kousek od pláže a s bazénem, kde si můžete užít letní dovolenou. Navíc všechny poskytují vysokou kvalitu služeb, a to za dobrou cenu!

 

1) Villamare, Sicílie

Bazén v hotelu Villamare na italské Sicílii

Plantáže plné pomerančovníků, aktivní sopka Etna a samozřejmě krásné pláže a průzračně čisté moře – to vše nabízí Sicílie, největší ostrov Středozemního moře. Nedaleko metropole umění, městečka Syrakusy, se můžete ubytovat v krásném 4hvězdičkovém hotelu Villamare.

Snídaně v hotelu Villamare na italské Sicílii

Čeká vás tu úžasná sicilská pohostinnost i kuchyně! Snídani s tradičními bio produkty si dejte v kouzelné zahradě a po návratu z nedaleké pláže si u bazénu vychutnejte osvěžující drink.

Zjistit cenu

 

2) Hotel St. Moritz, Rimini

Bazén s lehátky u hotelu St. Moritz v italském Rimini

Objevte Rimini, jedno z nejznámějších evropských letovisek. Nachází se na pobřeží Jaderského moře a nabízí  15 km širokých pláží se zlatavým pískem, velké množství restaurací, noční zábavy i sportovišť. Nedaleko od Rimini, jen pár kroků od krásné pláže, se nachází hotel St. Moritz.

Pokoj v hotelu St. Moritz v italském Rimini

Pokud si chcete odpočinout u bazénu, vychutnat skvělá italská jídla a přitom to mít do centra zábavy a kultury v Rimini jen kousek (navíc za slušný peníz), je tento hotel to pravé právě pro vás.

Zjistit cenu

 

3) Ambassador, Caorle

Pokoj v hotelu Ambassasador v italském městě Caorle

Oblíbené italské letovisko Caorle se nachází jen 70 km od Benátek (kam se můžete zajet podívat lodí během jednodenního výletu). V jeho klidné části oddělené řekou, zvané Porto Santa Margarita, si můžete na střešní terase vychutnat krásný výhled na moře i historické budovy například z vířivky.

Vířivka v hotelu Ambassasador v italském městě Caorle

Do posledního patra hotelu se vydejte za odpočinkem – nachází se zde hotelové wellness se saunou a bazénem. Kousek od hotelu je jak pláž, tak spousta obchůdků s italskou módou.

Zjistit cenu

 

4) Montecarlo, Bibione

Bazén v hotelu Montecarlo v italském Bibione

Krásná, mírně se do moře svažující pláž s barem, velký bazén, středomořská kuchyně a také fitness centrum. To vše kousek od centra oblíbeného letoviska Bibione. Půjčte si v hotelu kolo a užijte si 200 km místních cyklostezek.

Pokoj s balkónem s výhledem na pláž v hotelu Montecarlo v italském Bibione

Nebo můžete vyzkoušet jízdu na koni, kajak či windsurfing… v Bibione se nudit nebudete. A kdybyste chtěli prostě jen vypnout, tak si na soukromé hotelové pláži vychutnejte domácí zmrzlinu.

Zjistit cenu

                                                                  

5) President, Lignano Sabbiadoro

Bazén hotelu President v italském Lignano Sabbiadoro

Borovým hájem obklopený hotel President stojí v oblíbeném Lignano Sabbiadoro na pobřeží Jaderského moře. V letovisku najdete vše, co si jen pro svou dovolenou dokážete představit – čisté moře, aquapark, restaurace a také golfové hřiště.

Pokoj v hotelu President v italském Lignano Sabbiadoro

Navíc hotelová soukromá pláž, vzdálená jen 300 m, je vybavena lehátky a slunečníky, které jsou pro hotelové hosty zdarma.

 

Zjistit cenu