Chorvatsko: nejlepší ubytování na pobřeží

Lucie,

 

Láká vás Chorvatsko? To nejste  sami – jedná se o nejoblíbenější letní destinaci Čechů. Vybrali jsme pro vás to nejlepší ubytování ve známých a oblíbených částech Chorvatska – hned u pobřeží. Budete moci upíjet drinky u bazénu, zahrát si tenis nebo se vydat na výlet k Plitvickým jezerům.

Ještě není pozdě – příjemně teplé moře i hřející sluníčko na vás čeká v Chorvatsku!


Ubytování u moře v Umagu

Nedaleko od pláže, navíc na klidném místě uprostřed přírody – přesně tam na vás čekají nově zrekonstruované apartmány Sol Katoro. Najdete je v Umagu, přístavním městě v nejsevernější části Chorvatska.


Bydlete u pláže s Modrou vlajkou

Chystáte se na dovolenou pouze ve dvou? Pak je Valamar Sanfior ideální právě pro vás! Tento romantický hotel najdete na pobřeží Chorvatska uprostřed borovicového háje kousek od pláže s Modrou vlajkou.


Ubytování pro milovníky vody

Villa Gloria, Poreč

Villa Gloria se nachází nedaleko malebného přístavního města Poreč uprostřed velké zelené zahrady. Odpočívejte u bazénu pod palmami, zahrajte si tenis na jednom ze 4 hřišť či se projeďte na kole.


Dětský bazén i vířivka – ubytování přímo u pláže

Aparthotel Tamaris, Tučepi – Makarská riviéra

Bydlete přímo na pláži a užívejte si tak každý den úžasný západ slunce! Aparthotel Tamaris se může pochlubit špičkovým servisem, najdete zde i bazén s dětským brouzdalištěm a vířivku. Pestrá škála vodních atrakcí na přilehlé pláži udělá radost nejen dětem.


Moře, památky i národní parky

Villa Triana, Zadar

Chcete si během dovolené užít nejen skvělé koupání, ale také projít třeba nějaký národní park? Nebo vás snad více lákají historické památky? Pak vyražte do Zadaru, srdce severní Dalmácie!


Moderní ubytování kousek od pláže

Villa MiraMar, Omiš

Moderně zařízené pokoje s klimatizací a balkónem s výhledem na moře. Pláž, kde si ve stínu borovic užijete nejen zajímavou knihu, vzdálená pouhých 20 metrů od ubytování. Tak nějak si lze představit poklidnou dovolenou na pobřeží Chorvatska plnou relaxace.