7 cenově dostupných hotelů v centru Londýna

Lucie,

Chystáte se do Londýna a rádi byste se ubytovali v pěkném hotelu přímo v centru? Budete to tak mít jen kousek k památkám i na nákupy a ušetříte čas a také peníze za veřejnou dopravu. Proč nebydlet kousek od Piccadilly nebo se z okna pokoje nedívat na Tower Bridge?

1) Holiday Inn London Regent’s Park

Dvoulůžkový pokoj s výběrem polštářů v hotelu Holiday Inn Regent´s Park v Londýně

Tento 4hvězdičkový hotel s moderními pokoji a wi-fi zdarma najdete hned vedle Regent´s parku, asi 10 minut od Oxford Street. Hotel se nachází v klidné ulici nedaleko stanice metra. Pokud cestujtete s dětmi, pak jistě využijete možnosti dětské přistýlky na pokoji, ale také toho, že se děti mohou stravovat v hotelové restauraci zdarma.

Ukázat ceny

Společenská místnost v hotelu Holiday Inn Regent´s Park v Londýně

Krátká procházka vás zavede třeba do zoologické zahrady, muzea voskových figurín Madame Tussauds či známe čtvrti Soho s mnoha restauracemi.


2) Motel One London – Tower Hill

Dvoulůžkový pokoj v hotelu Motel One London Tower v Londýně

Motel One London – Tower Hill najdete v srdci londýnského finančního centra, jen 800 metrů od Tower Bridge a 3 minuty od stanice metra. Designové ubytování s povlečením ze 100 % egyptské bavlny, koupelna s dešťovou sprchou a wi-fi zdarma ve všech prostorách – to vše za dobrou cenu.

Ukázat ceny

Společenská místnost v hotelu Motel One London Tower v Londýně

Pravá anglická atmosféra na vás dýchne v salonku s koženými křesly a pohovkou Chesterfield, kde si můžete u praskajícího ohně vychutnat svůj šálek čaje o páté.


3) Z Piccadilly

Budova hotelu Z Piccadilly v Londýně

Piccadilly Circus je nejen náměstí s neonovými reklamními panely, ale také dopravní uzel, odkud se snadno dostanete po celém Londýnu a také na letiště Heathrow. Ubytovat se (samozřejmě za slušnou cenu) můžete doslova o 2 ulice dále v Z Piccadilly.

Ukázat ceny

Bar v hotelu Z Piccadilly v Londýně

Tento boutique hotel je perfektní volbou na několik nocí pro všechny, kdo přijeli prozkoumat toto britské velkoměsto. Díky své poloze ve čtvrti West End budete mít všechny památky na dosah. Večer se zajděte podívat na některé z divadelních představení, třeba do známého West End Theatre.


4) The Darlington Hyde Park

 Pohled na viktoriánský dům v němž sídlí hotel The Darlington Hyde Park v Londýně

Přiletíte na letiště Heathrow? Hotel The Darlington Hyde Park se nachází jen 5 minut pěšky od vlakového nádraží Paddington, kam vás přímo z letiště doveze Heathrow Express. To ale není vše – hotel je nejen kousek od spoje na Heathrow, ale také v centru Londýna!

Ukázat ceny

Dvoulůžkový pokoj v hotelu The Darlington Hyde Park v Londýně

Tento viktoriánský řadový dům najdete ve čtvrti West End, jen několik minut od Oxford Street a malebnéhoho Hyde Parku. Pokoje s koupelnou jsou vybaveny LCD televizorem, osobním trezorem, psacím stolem, lednicí a fénem. V hotelové zimní zahradě si každé ráno můžete vychutnat výbornou kontinentální nebo klasickou anglickou snídani, která je již zahrnuta v ceně pokoje.


5) The Tower

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na Tower Bridge v Londýně v hotelu Tower London

Co takhle probouzet se s výhledem na jednu z nejznámějších památek Londýna, známý most Tower Bridge? Hotel The Tower vám to díky své jedinečné poloze nedaleko známé pevnosti Tower dopřeje. Nabízí restauraci, bar a fitness centrum a ve všech prostorách je zdarma dostupné wi-fi.

Ukázat ceny

Pokoj s výhledem v Londýně v hotelu Tower London

Na pokoji najdete kromě pohodlné postele také malý trezor na cennosti a LCD televizor. Navíc jen 2 minuty od hotelu se nachází St. Katherine’s Pier, odkud se můžete vydat na plavbu po Temži. 


6) ibis London City – Shoreditch

 Dvoulúžkový pokoj v hotelu ibis London City Shoreditch v centru Londýna

Skvěle umístěný hotel ibis London City – Shoreditch najdete pouhých 10 minut pěšky od vlakového nádraží Liverpool Street, odkud jezdí Stansted Express na letiště. K Temži i Tower Bridge se dostanete procházkou za 15 minut. Po dni plném prozkoumávání města vás přivítá utulný pokoj s pohodlnou postelí, wifi a LCD televizí.

Ukázat ceny

Snídaňový bufet v hotelu ibis London City Shoreditch v centru Londýna

Tento moderní hotel je 100 % nekuřácký. Pokud byste měli „fish and chips” už plné zuby, vyzkoušet můžete hotelovou restauraci Fogg´s servírující chutná jídla a vína z celého světa.


7) Holiday Inn London Bloomsbury

Dvoulůžkový pokoj s mapou metra v hotelu Holiday Inn Bloomsbury v centru Londýna

Moderní hotel Holiday Inn London – Bloomsbury se nachází 150 metrů od stanice metra Russel Square. Díky tomu budete mít snadno na dosah jak Buckinghamský palác, tak i Hyde Park – a to bez nutnosti přestupování. Světlé klimatizované pokoje mají wi-fi připojení i televizor a dokonce si v nich můžete uvařit čaj a kávu.

Ukázat ceny

Irský bar v hotelu Holiday Inn Bloomsbury v centru Londýna

Během dne můžete prozkoumat nedaleké Britské muzeum a večer se zajet podívat do centra zábavy – Covent Garden či za kulturou do West Endu. Pokud si budete chtít odpočinout a nikam nechodit, chutné jídlo si můžete dát v hotelové restauraci a kouknout se třeba na přímý sportovní přenos u piva v irském baru také přímo v hotelu.